Ewelina Podgrudna

Ewelina Podgrudna

AssociateRadca prawny, specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów gospodarczych, obejmującym w szczególności prawo budowlane, energetyczne, cywilne, handlowe oraz kwestie RODO. Reprezentuje Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych, a także zapewnia wsparcie prawne w zakresie bieżących spraw korporacyjnych polegające m.in. na sporządzaniu i opiniowaniu umów oraz przygotowywaniu opinii prawnych.

Zanim mecenas Podgrudna dołączyła do zespołu, pracowała na stanowisku radcy prawnego w dziale zamówień publicznych samorządowej spółki celowej realizującej inwestycje medyczne w szpitalach. Wcześniej, przez kilka lat prowadziła kompleksową obsługę prawną firmy międzynarodowej zajmującej się produkcją i dystrybucją sprzętu elektronicznego. Doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych zdobyła również w kancelarii radców prawnych specjalizującej się w zapewnianiu wsparcia prawnego dla firm i przedsiębiorców.

Ewelina ukończyła studia prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W okresie studiów była członkiem Koła Naukowego Prawa Rynku Kapitałowego. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Analityk finansowy na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu oraz studiów podyplomowych na kierunku Mechanizmy funkcjonowania strefy euro na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu zrealizowanych we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu.

Pracuje w języku polskim oraz angielskim.

Zobacz wszystkich pracowników