Publikacja / 26 czerwca 2016

Góralski & Goss Legal wzmacnia praktykę transakcyjną

W czerwcu do zespołu Góralski&Goss dołączył Bartosz Poręba na stanowisko Senior Associate wzmacniając transakcyjny dział kancelarii.

Bartosz Poręba to radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej polskich i zagranicznych przedsiębiorców oraz podmiotów publicznych. Doradza między innymi podmiotom świadczącym usługi na rynku TSL (transport-spedycja-logistyka), nieruchomości komercyjnych, reklamy zewnętrznej, informatyki i energetyki. W swojej praktyce koncentruje się na przeprowadzaniu transakcji handlowych, w szczególności z zakresu najmu powierzchni biurowych i magazynowych, logistyki i transportu, usług IT, a także na bieżącym doradztwie kontraktowym i prowadzeniu negocjacji w tym obszarze. Specjalizuje się także w przygotowywaniu kompleksowych regulaminów usług i procedur wewnętrznych obowiązujących w spółkach handlowych. Ponadto zajmuje się zagadnieniami szeroko pojętego prawa korporacyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego i transportowego oraz sporów gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z renomowanymi polskimi kancelariami prawnymi oraz w spółkach prawa handlowego w charakterze in-house.
Mecenas Bartosz Poręba przynależy do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, gdzie odbywał aplikację radcowską. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Finansami w Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskał także certyfikaty kompetencji zawodowych kadry zarządzającej w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym. 

 Zobacz wszystkie aktualności

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij email:

kancelaria@gglegal.pl

Zadzwoń:

+48 22 417 42 50

Wyślij email