Dr Mikołaj Goss na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

09/05/2024

Nasz partner zarządzający, dr Mikołaj Goss, bierze udział w XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. To jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej. W dniach 7-9 maja 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach pokaźne grono ekspertów oraz tysiące uczestników z całej Europy dyskutują m.in. na temat transformacji energetycznej, zrównoważonego rozwoju i innowacji. 

Z uwagi na doświadczenie w doradztwie prawnym przy realizacji poważnych projektów infrastrukturalnych i piastowaną od niedawna funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej CPK, szczególnie intersujący dla naszego eksperta był udział w panelu dyskusyjnym poświęconym budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego. To jeden z największych europejskich projektów inwestycyjnych, którego realizacja będzie ma ogromny wpływ na polską gospodarkę. Debata ekspertów skupiła się wokół tematów:

 • ekonomicznej i społecznej opłacalności projektu,
 • wyzwań związanych z jego realizacją,
 • potencjalnego wpływu CPK na polski transport i gospodarkę.

Obecność na tego typu wydarzeniach pozwala na ciekawą wymianę doświadczeń wynikających z naszej specjalizacji w prawie budowlanym i energetycznym oraz doradztwa przy poważnych projektach infrastrukturalnych. To także świetna okazja do networkingu w gronie ekspertów i przedstawicieli biznesu.  

Więcej informacji o XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym na stronie internetowej tego wydarzenia.

  Może Cię zainteresować…

  Życzenia Wielkanocne

  Życzenia Wielkanocne

  Niech świąteczno-wiosenna atmosfera będzie czasem spokojnego odpoczynku w gronie najbliższych i okazją, by naładować...