Dystrybucja ubezpieczeń – szkolenie dla Allianz Trade

14/12/2023

12 grudnia 2023 r. nasi eksperci – dr Mikołaj Goss, Jan Hasik oraz Magdalena Grykowska, mieli przyjemność poprowadzić szkolenie z przepisów ustawy o dystrybucji ubezpieczeń dla Allianz Trade.

Tematyka szkolenia obejmowała prawne aspekty dystrybucji ubezpieczeń.

Jakie obowiązki ma ubezpieczyciel dużych ryzyk oferujący swoje produkty w modelu direct? Jak kształtuje się najnowsze orzecznictwo dotyczące gwarancji ubezpieczeniowych, misselingu i analizy potrzeb klienta zakładu ubezpieczeń? Jakie są najczęstsze błędy? Jak skutecznie mapować i eliminować ewentualne ryzyka związane z dystrybucją gwarancji ubezpieczeniowych i innych produktów ubezpieczeniowych?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli 12 grudnia 2023 r. Mikołaj Goss, Jan Hasik i Magdalena Grykowska, którzy poprowadzili szkolenie dla Allainz Trade.

Cenimy każdą możliwość osobistych spotkań z klientami, zwłaszcza w dobie wszechobecnych szkoleń online. Z przyjemnością poprowadziliśmy szkolenie z przepisów ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Prawo zmienia się dynamicznie, podobnie jak sytuacja gospodarcza. Świadome i odpowiedzialne firmy są na bieżąco, inwestując w szkolenia i warsztaty dla swoich pracowników” – mówi dr Mikołaj Goss, partner zarządzający GGL.

Allianz Trade to światowy lider w dziedzinie ubezpieczeń należności, kontraktów i innych powiązanych usług finansowych.

To nie jedyne szkolenie, które mieliśmy okazję w ostatnim czasie poprowadzić. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń prawnych dla biznesu.

Może Cię zainteresować…