GGL wraca do szkoły… jako wykładowcy!

02/10/2023

GGL Team wraca na studia, ale tym razem – jako wykładowcy akademiccy – od października 2023 r. partnerzy zarządzający Mikołaj Goss i Jan M. Góralski dołączają do grona wykładowców Centrum Kształcenia Podyplomowego (Łazarski po dyplomie) w ramach Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.

Mikołaj i Jan poprowadzą zajęcia z zakresu prawa energetycznego oraz zarządzania przedsiębiorstwami energetycznymi – podzielą się nie tylko wiedzą, ale przede wszystkim – wieloletnim, praktycznym doświadczeniem.

Na polu akademickim jesteśmy aktywni od dawna – Mikołaj i Jan przez wiele lat byli pracownikami dydaktyczno-naukowymi Politechnika Warszawska, której wykładowcą jest partner Dominik Sypniewski. W ramach wykładów na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Dominik zdradza tajniki prawnych aspektów procesu inwestycyjno-budowlanego.

Dla słuchaczy to wyjątkowa okazja do czerpania wiedzy u źródeł i skorzystanie z doświadczeń praktyków. Jeśli ktoś myśli o przyszłej specjalizacji w prawie energetycznym czy prawie budowalnym – te zajęcia to obowiązkowy punkt programu.

Mikołaj, Jan i Dominik – życzymy owocnych wykładów, a studentom samych piątek w indeksach w rozpoczynającym się roku akademickim!

Może Cię zainteresować…

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Niech świąteczno-wiosenna atmosfera będzie czasem spokojnego odpoczynku w gronie najbliższych i okazją, by naładować...