Przyspieszamy dla naszych Klientów – poznaj #GGLdlaBiznesu

09/10/2023

Akceleracja biznesu Klientów w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę zespołu – to esencja GGL, którą dziś prezentujemy w nowej odsłonie po rebrandingu.

W październiku zaprezentowaliśmy nowe logo, z którego jesteśmy szczególnie dumni, unikalną na rynku prawniczym szatę graficzną naszej strony internetowej i profili w mediach społecznościowych. Stopniowo będziemy odkrywali kolejne karty – elementy graficzne w biurze i komunikacji.

Stawiamy na szybkość, prostotę i innowacyjność – chcemy być bliżej naszych Klientów, którzy potrzebują zaufanego partnera, i w tym duchu przygotowaliśmy wszystkie materiały. Rzeczywistość dziś dynamicznie się zmienia – cyfryzacja i sztuczna inteligencja, legal design czy ESG – to tylko niektóre zjawiska, które mają wpływ na działania biznesowe naszych klientów – rozumiemy te zmiany i jesteśmy ich częścią.

W pracach wspierała nas jedna z wiodących polskich agencji marketingowych PLEJ, a szatę graficzną zaprojektował artysta cyfrowy Jakub Cichecki.

W kolejnych odsłonach naszego innowacyjnego podejścia do komunikacji zaprezentowane zostaną wyniki naszej pracy ze znakomitym rysownikiem Tomaszem Kleszczem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną w nowej szacie graficznej i do obserwowania naszych profili firmowych na LinkedIn i Facebook. Stay tunned!

Może Cię zainteresować…