GGL wzmacnia praktykę transakcyjną

16/06/2016

W czerwcu do zespołu GGL dołączył Bartosz Poręba na stanowisko Senior Associate wzmacniając transakcyjny dział kancelarii.

Bartosz Poręba to radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej polskich i zagranicznych przedsiębiorców oraz podmiotów publicznych. Doradza między innymi podmiotom świadczącym usługi na rynku TSL (transport-spedycja-logistyka), nieruchomości komercyjnych, reklamy zewnętrznej, informatyki i energetyki. W swojej praktyce koncentruje się na przeprowadzaniu transakcji handlowych, w szczególności z zakresu najmu powierzchni biurowych i magazynowych, logistyki i transportu, usług IT, a także na bieżącym doradztwie kontraktowym i prowadzeniu negocjacji w tym obszarze. Specjalizuje się także w przygotowywaniu kompleksowych regulaminów usług i procedur wewnętrznych obowiązujących w spółkach handlowych. Ponadto zajmuje się zagadnieniami szeroko pojętego prawa korporacyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego i transportowego oraz sporów gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z renomowanymi polskimi kancelariami prawnymi oraz w spółkach prawa handlowego w charakterze in-house.

Mecenas Bartosz Poręba przynależy do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, gdzie odbywał aplikację radcowską. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Finansami w Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskał także certyfikaty kompetencji zawodowych kadry zarządzającej w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym

Może Cię zainteresować…

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Niech świąteczno-wiosenna atmosfera będzie czasem spokojnego odpoczynku w gronie najbliższych i okazją, by naładować...